Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Matějka. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: 1913 - 1972 Slovenský malíř.