Peter Matějka - Zátiší s ovocem

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Matějka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1913 - 1972
Slovenský malíř.

36612. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.10.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč