Peter Miko - Soubor 4 prací

Akryl na plátně. od 24x18 do 60x50 cm. Signováno vpravo dole Miko 19. Nerámováno.

45194. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:27.05.2020 21:16:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč