Petr Chalabala - Řekněme si pár slovíček

Kombinovaná technika, 68x100 cm, signováno dole uprostřed Chalabala 1992, rám, plexisklo.

1946, Jihlava - 1999
Student AVU (1978; prof. A. Paderlík). Věnoval se malbě, keramickým mozaikám, reliéfům a sklářské tvorbě. Od expresivní realistické malby postupně přechází k hlubšímu zájmu o člověka. Lidé v jeho obrazech vedou dialogy a dostávají se do vzájemných vztahů.

Pozn.: Mírně poškozeno.

3818. Řekněme si pár slovíček
Dražba ukončena:28.01.2016 20:41:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč