Petr Jaroš - Dostaveníčko

Olej na plátně, 65x53 cm, signováno vlevo dole Petr Jaroš, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6490. Dostaveníčko
Dražba ukončena:30.11.2016 21:00:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč