Petr Jaroš - Hradčany

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš 1920, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6393. Hradčany
Dražba ukončena:30.11.2016 19:45:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč