Petr Jaroš - Husy na rybníce

Olej na plátně, 68x105 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš 1922, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4967. Husy na rybníce
Dražba ukončena:26.05.2016 21:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč