Petr Jaroš - Žena v podzimním lese

Olej na plátně, 60x62 cm, signováno vlevo dole Petr Jaroš 1924, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

3011. Žena v podzimním lese
Dražba ukončena:01.10.2015 22:01:18
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč