Olej na plátně. 65x54 cm. Signováno vlevo dole Petr Jaroš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1859 - 1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.