Petr Jaroš - Podzimní zátiší

Olej na plátně, 53x70 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

16941. Podzimní zátiší
Dražba ukončena:01.03.2018 21:14:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč