Petr Jaroš - U řeky

Akvarel, 39x53 cm, signováno vpravo dole Petr Jaroš, rám, zaskleno.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

14985. U řeky
Dražba ukončena:30.11.2017 22:08:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč