Olej na plátně, 117x100 cm. Signováno vzadu P. Kouba 1978. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 122 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947. Studoval AVU u profesorů Jiroudka a Čepeláka. Signatář Charty 77, žije od roku 1980 ve Vídni. Věnuje se převážně figurální malbě. Četné výstavy u nás i v zahraničí.