Petr Lichtenberg - Ford 1929

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
99362. Ford 1929
Dražba ukončena:27.07.2023 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč