Petr Lichtenberg - Ford 1931

Akryl na plátně, 60x50 cm. Signováno vzadu Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

101586. Ford 1931
Dražba ukončena:28.09.2023 22:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč