Petr Lichtenberg - Modrý Indian

Akryl na plátně, 75x75 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

vydraženo top
113071. Modrý Indian
Dražba ukončena:28.03.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč