Petr Lichtenberg - Jahodová koupel

Akryl na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

82542. Jahodová koupel
Dražba ukončena:01.09.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč