Petr Lichtenberg - Letní osvěžení

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

81373. Letní osvěžení
Dražba ukončena:28.07.2022 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč