Petr Lichtenberg - Z vinice

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

89788. Z vinice
Dražba ukončena:23.02.2023 21:46:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč