Petr Lichtenberg - Zátiší se sklenicemi

Akryl na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Lichtenberg P. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

108454. Zátiší se sklenicemi
Dražba ukončena:01.02.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč