Petr Maixner - Stařec

Olej na plátně, 53x43 cm, signováno vpravo dole Maixner Petr, rám.

9900. Stařec
Dražba ukončena:26.04.2017 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč