Petr Matýsek - Akt v kožešině - Kopie podle Rubense

Olej na plátně, 173x97 cm. Signováno vlevo dole P. Matýsek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 193 cm

o autorovi: 1885 - ?
Malíř. Studoval na Akademie der bildende Künste ve Vídni u prof. Baschera, šest let žil a studoval v Paříži, pro inspiraci ke svým obrazům často podnikal studijní cesty do Francie, Itálie, Německa. Figuralista, krajinář, malíř zátiší. Ve 20. letech tvořil spolu se svým bratrem Oskarem v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

vydraženo velký formát
106910. Akt v kožešině - Kopie podle Rubense
Dražba ukončena:13.12.2023 20:21:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč