Petr Matýsek - Cesta k vesnici

Olej na kartonu, 53x37 cm. Signováno vlevo dole Matýsek 56. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1885 - ?
Malíř. Studoval na Akademie der bildende Künste ve Vídni u prof. Baschera, šest let žil a studoval v Paříži, pro inspiraci ke svým obrazům často podnikal studijní cesty do Francie, Itálie, Německa. Figuralista, krajinář, malíř zátiší. Ve 20. letech tvořil spolu se svým bratrem Oskarem v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

308055. Cesta k vesnici
Dražba ukončena:26.03.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.03.2021 14:46:02 754