Lept 147/200, 33x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole P. Melan. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 39 cm
o autorovi: 1947
Grafik, ilustrátor. Studoval na SOŠV v Praze u profesorů V. Poláška a J. Mahelky, posléze na VŠUP u Z. Sklenáře a J. Trnky. Zabývá se volnou a ilustrační grafikou, používá techniky leptu, akvatinty, mezzotinty a suché jehly. Věnuje se bibliofiliím a exlibris. Je členem SČUG Hollar.