Petr Šeda - Buvol IV.

Akryl na plátně, 70x90 cm. Signováno vzadu Šeda 2026. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

154331. Buvol IV.
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč