Petr Šmaha - Nevyslovené

Olej na plátně, 45x33 cm. Signováno vpravo dole P. Šmaha 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

87795. Nevyslovené
Dražba ukončena:15.12.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč