Olej na překližce, 50x68 cm. Signováno vpravo nahoře P. Šmaha 18. Nerámováno.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.