Olej na plátně, 79x49 cm. Signováno vzadu Petr Šmaha. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.