Olej na plátně, 145x120 cm. Signováno vpravo dole P. Šmaha 92. Olištováno.
Nejdelší strana: 145 cm
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.