Petr Šmaha - Znamení V.

Olej na plátně, 145x120 cm. Signováno vpravo dole P. Šmaha 92. Olištováno.

Nejdelší strana: 145 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

vydraženo velký formát
72834. Znamení V.
Dražba ukončena:23.02.2022 21:45:17
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč