Petr Štambach - Abstrakce v zeleno oranžové

Olej na plátně, 57x42 cm. Signováno vpravo dole Štambach P. 95. Nerámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Designér ve firmě atelier344, realizující výtvarné a environmentální projekty pro děti.

94239. Abstrakce v zeleno oranžové
Dražba ukončena:30.04.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč