Petr Strnad

307408. Konvolut 2 prací - Karlovy Vary

popis: Kresby, 29x16 cm. Signovány vpravo dole P. Strnad. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 24.01.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.01.2021 10:34:33 1852
500 Kč 13.01.2021 16:19:46 831