Petr Strnad - Konvolut 2 prací - Karlovy Vary

Kresby, 29x16 cm. Signovány vpravo dole P. Strnad. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1935 – 2020
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na Státní grafické škole v Praze u P. Dillingera, K. Müllera a Z. Balaše a také u V. Beneše. Pracoval jako grafik v Památníku národního písemnictví a jako výtvarník v Divadle V. Nezvala v Karlových Varech. Ve volné tvorbě se věnoval exlibris, ilustraci, zabýval se grafickým designem, realizacemi pro architekturu a výstavnictvím. Jeho práce jsou zastoupeny v českých i zahraničních sbírkách.

307408. Konvolut 2 prací - Karlovy Vary
Dražba ukončena:24.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.01.2021 10:34:33 1852
500 Kč 13.01.2021 16:19:46 831