Kresby, 29x16 cm. Signovány vpravo dole P. Strnad. Rámovány, paspartovány, zaskleny.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1935 – 2020
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na Státní grafické škole v Praze u P. Dillingera, K. Müllera a Z. Balaše a také u V. Beneše. Pracoval jako grafik v Památníku národního písemnictví a jako výtvarník v Divadle V. Nezvala v Karlových Varech. Ve volné tvorbě se věnoval exlibris, ilustraci, zabýval se grafickým designem, realizacemi pro architekturu a výstavnictvím. Jeho práce jsou zastoupeny v českých i zahraničních sbírkách.