Petr Strnad - Strašný sen kavárníka Puppa

Olej na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole P. Strnad 18. Rámováno.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1935 – 2020
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na Státní grafické škole v Praze u P. Dillingera, K. Müllera a Z. Balaše a také u V. Beneše. Pracoval jako grafik v Památníku národního písemnictví a jako výtvarník v Divadle V. Nezvala v Karlových Varech. Ve volné tvorbě se věnoval exlibris, ilustraci, zabýval se grafickým designem, realizacemi pro architekturu a výstavnictvím. Jeho práce jsou zastoupeny v českých i zahraničních sbírkách.

107201. Strašný sen kavárníka Puppa
Dražba ukončena:14.12.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 14.12.2023 13:59:56 4656