Petr Vlček - Bar

Kombinovaná technika, 23x31 cm. Signováno vzadu Petr Vlček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1962
Sochař, sklářský výtvarník, grafik. Studoval SVŠ Hollar v Praze, dále na katedře architektury VŠUP, kde se začal zajímat o ateliérové sklo (prof. Šípek). Jeho cyklus grafik z r. 1988 zakoupila NG v Praze. V r. 1990 obdržel stipendium italského Ministero del Beni Culturali v Římě. Věnuje se sochařské tvorbě jednoduchých organických i geometrických tvarů, své návrhy zpracovává nejprve v kovu, poté je realizuje ve skle. Je členem Sdružení sochařů. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách mnoha galerií a muzeí doma i v cizině.

69851. Bar
Dražba ukončena:15.12.2021 20:09:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.12.2021 20:04:57 51