Petr Zdeněk - Blue metal

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

113085. Blue metal
Dražba ukončena:28.03.2024 20:17:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč