Petr Zdeněk - Převoznice

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Je též známý jako zpěvák: zakládal skupinu Jazz Q, nazpíval ústřední píseň k filmu Jako jed od Zdeňka Svěráka. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

154309. Převoznice
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč