Petr Zdeněk - Medúzy

Nejdelší strana: 41 cm

Olej na sololitu, 38x32 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

115054. Medúzy
Dražba ukončena:28.04.2024 21:30:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč