Petr Zdeněk

53016. Odloučení

popis: Olej na sololitu, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 21:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč