Petr Zdeněk - Polibek anděla

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

64921. Polibek anděla
Dražba ukončena:29.09.2021 20:47:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč