Petr Zdeněk - Složitost lásky

Kombinovaná technika, 54x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

303438. Složitost lásky
Dražba ukončena:02.02.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč