Petr Zdeněk

49083. Stínování

popis: Olej na sololitu, 69x50 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč