Petr Zdeněk - Violoncellistka

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

114313. Violoncellistka
Dražba ukončena:25.04.2024 21:37:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč