Petr Zdeněk

54635. Vítězství

popis: Olej na sololitu, 86x70 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk 18. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč