Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Pet. Rámováno.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1949 Zpěvačka, herečka. Na konzervatoři vystudovala operní zpěv a hru na klavír. Sestřenice herce Vlastimila Brodského.