Petra Oriešková - Láska

Litografie, 16x12 cm, signováno vpravo dole P. Oriešková 1977, paspartováno, zaskleno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

13072. Láska
Dražba ukončena:11.10.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč