Olej na desce z exotického dřeva, 23x27 cm. Signováno vpravo dole P. Jeanniot. Rámováno.
Pozn.: Ruční rám Brůžek. Odborně restaurováno. Přiložena restaurátorská zpráva.
o autorovi: Francouzský malíř, narodil se v roce 1848 v Ženevě, zemřel v roce 1934 ve Francii. Působil jako ilustrátor, rytec a malíř. Svou tvorbu poprvé představil na výstavě salonu de Paris. Ilustroval mnoho literárních děl známých francouzských autorů. Byl blízkým přítelem francouzského malíře Edgara Degase.