Pierre Spiess - Květ moudrosti

Kombinovaná technika, 46x30 cm. Signováno vpravo dole Spiess. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1932.
Český výtvarník a malíř. Výtvarně vzdělán nebyl. Ve své tvorbě využíval vlastních barev nanášených špachtlí, případně nejrůznějších předmětů lepených na natřený základ. Ve známost vešel mnoha nespoutanými akcemi.

43830. Květ moudrosti
Dražba ukončena:29.04.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč