počátek 20. stol.

53207. Muž v klobouku

popis: Kost, celková výška: 44 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:36:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč