počátek 20. stol.

53207. Muž v klobouku

popis: Kost, celková výška: 44 cm.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč