počátek 20. stol. - Muž v klobouku

Kost, celková výška: 44 cm.

Pozn.: Poškozeno.

počátek 20. stol.
53207. Muž v klobouku
Dražba ukončena:09.12.2020 20:36:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč