podle Ilya Repina - Felix Dzerzhinský

Olej na plátně, 66x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

podle Ilya Repina
307324. Felix Dzerzhinský
Dražba ukončena:16.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč