podle Ilya Repina

307324. Felix Dzerzhinský

popis: Olej na plátně, 66x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč