pointilismus okolo roku 1910 - Vlčí máky

Olej na plátně, 52x64 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

pointilismus okolo roku 1910
13897. Vlčí máky
Dražba ukončena:26.10.2017 21:55:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč