porcelánka Míšeň - Mocca servis

Porcelán, výška konvice: 23 cm. Značeno Míšeň. Kompletní.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57796. Mocca servis
Dražba ukončena:09.06.2021 20:25:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč