porcelánka Míšeň - Putti s košíkem

Nejdelší strana: 29 cm

Porcelán, výška 29 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
78226. Putti s košíkem
Dražba ukončena:15.06.2022 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč