Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.

50093. Abraham vyhání Hagar (Zapuzení Hagar a Izmaela)

popis: Olej na dřevě, 44x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč